14.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2014-2015

--

--

Perštejn ukončil sezonu titulem vícemistra okresního přeboru

0

Škoda zaváhání v minulém kole. Perštejn se mohl slunit na nejvyšší příčce. Ani výhra 5:0 v posledním kole nad Jiskrou Kovářská mu v tom nepomohla. Na dálku soupeřící Vejprty totiž první místo nepustily.

Utkání s poslední Kovářskou bylo naprosto jednoznačné pro domácí. Spartak začal od 1.minuty jasným tlakem s vyloženými šancemi, ale ani tři pokusy Jíchy, čtyři pokusy Straky a šance Petříka a Zíchy nenašly místo v síti. Do vedení se domácí dostali střelou z 20 metrů až ve 37.minutě. Petřík propálil vynikajícího brankáře Kovářské. Hosté zahorzili z ojedinělého brejku, ale domácí gólman Havránek tým podržel. Ve 2. půli už domácí hosty k ničemu nepustili, hrálo se jen na jednu branku a výsledkem byly další čtyři krásné góly. Hosté se snažili, ale výkonostně nestačili.

Zdroj foto: TJ Spartak Perštejn

TJ Spartak Perštejn
Jiří Čihák (předseda TJ Spartak Perštejn): Utkání s podprůměrným soupeřem a hlavně důležitým tříbodovým ziskem pro domácí.

L. Havránek [-] - A. Kovalík [-] , J. Taška [-] , M. Šinkovic [-] , J. Havránek [-] - P. Zicha [-] , R. Richter [-] , P. Klimčák [-] , M. Petřík [-] - M. Jícha [-] , J. Straka [-]

Hráči zápasu: M. Petřík , P. Klimčák , L. Havránek .
Místo: Perštejn.