23.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2014-2015

--

--

Gólové hody ve Vejprtech, Jirkov si odvezl šestku

0

Vejprty zdolaly na svém hřišti 1.SK Jirkov vysoko 6:1 a připsaly si do tabulky další tři cenné body, které v součtu znamenají jednobodový odstup od vedoucího Perštejna.

Domácí tým se brzy ujal vedení a kvalitní hrou nepustil hosty do vážnější šance. Vejprty byly především silní na míči, což dělalo hostům značné problémy a nemohly se dostat do zápasu. Vejprty si vytvořily řadu šancí, ale v dobré příležitosti je nedokázaly proměnit. Přesto mohli diváci v prvním poločase vidět celkem šest branek, z toho pět jich střelilo domácí mužstvo. Hosté dali branku z trestného kopu, ale to už byl stav utkání 4:0 pro Vejprty. Poločas tedy skončil 5:1. V druhé polovině utkání hosté zjevně rezignovali a neotvírali hru jako za stavu 3:0. Branku domácích ohrozili vážněji jen jednou. Vejprty tak slaví zaslouženou výhru 6:1.

TJ Slovan Vejprty
Josef Němeček (trenér TJ Slovan Vejprty): Dobrý vstup do utkání rozhodl a celkovém průběhu. Hosté i přes bojovný výkon v první půlce herně a rychlostně nestačili na dnešní výkon domácích.

D. Mašek [-] - A. Pop [-] , R. Marančák [-] , J. Jenč [-] - M. Keil [-] (45. T. Keil [-] ) , Z. Kuča [-] , J. Hablawetz [-] , J. Jansa [-] (70. L. Souček [-] ) , R. Černý [-] - M. Budský [-] (45. A. Langer [-] ) , J. Hudec [-]

ŽK: 53. J. Hudec .
Hráči zápasu: R. Černý , J. Hablawetz , R. Marančák .
Místo: Vejprty.