18.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Krumlov opět neprohrál

5

Zápasy Újezdu na jaře nenabízí mnoho gólů, domácí mají ze čtyř jarních zápasů skóre 1:2 a tak se dalo čekat, že ani tento zápas nenabídne žádné gólové hody. Kromluv je na tom rozhodně lépe, na jaře ještě neprohrál a dokázal o body obrat Zbraslav.

Hosté šli brzo do vedení

Že o branky nechtějí hosté diváky ochudit se ukázalo již ve třetí minutě. To se prosadil nestárnoucí Josef Anders. Na ne zrovna dobře připraveném terénu se hrál fotbal plný soubojů. Domácí ovšem chtěli změnit svoji střeleckou impotenci a vsadili na ofenzivní rozestavení 3-4-3. To však v první půli branku nepřineslo.

Domácí příznivci se dočkali

Ve druhé půli se domácí tlačili za vyrovnáním a svoje fanoušky odměnili za trpělivost v 58. minutě. To se trefila zimní posila domácích Jakub Máša. Ve zbytku zápasu se nic zajímavého nepřihodilo a tak se dá zmínit alespoň fakt, že hosté přijeli s velice mladým týmem doplněným o 4 zkušené hráče. Újezdu se na jaře podařilo z pěti utkání uhrát čtyři remízy a marně tak čeká na první vítězství. Krumlovstí si nadále drží svou jarní neporazitelnost.