25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Osová Bítýška vydřela bod v Bobrové

0

V zápase plném zvratů se oba týmy rozešly smírně.

Od začátku utkání se domácí Bobrová snažila o vstřelení rychlé branky. Sice měla převahu, ale byli to hosté, kteří otevřeli skóre zápasu. Ve 35. minutě Křepela vyrovnal, ale do kabin šla s vedením 2:1 veseleji Osová Bítýška. To jim zajistil Tomáš Karmazín z penalty. Druhý poločas začal náporem Bobrové. Z dalšího pokutového kopu tentokrát v domácím provedení padl vyrovnávající gól, který proměnil Petr Dvořák. Obrat v zápase nastal v 73. minutě, kdy se po vyšachované obraně Bítýšky prosadil střídající Ivoš Roháček. O konečnou dělbu bodů se postaral deset minut před koncem svou druhou brankou v zápase Marek Vařílek.

TJ Sokol Bobrová
Ptáček Jaroslav, trenér Bobrové: Byli jsme po celý zápas lepší. V celkem slušném utkání hosté vydřeli bod.

SK Osová Bítýška
Koláčný Petr, trenér Osové Bítýšky: Po bojovném výkonu jsme vydřeli bod ze soupeřova hřiště.

T. Uhlíř [-] - J. Trnka [-] (34. J. Stupka [-] ) , R. Kratochvíl [-] , D. Roháček [-] , M. Kratochvíl [-] - V. Křepela [-] , P. Dvořák [-] , R. Smutka [-] (67. J. Smažil [-] ) , P. Janda [-] - T. Hrbek [-] (67. I. Roháček [-] ) , P. Ambrož [-]

J. Hršel [-] - T. Karmazín [-] , M. Zeman [-] , L. Sýkora [-] , P. Jelínek [-] (78. Z. Žák [-] ) - V. Habán [-] , L. Broža [-] , L. Bárta [-] (88. P. Filoviat [-] ) , J. Laub [-] - M. Vařílek [-] , M. Navrátil [-]

Hráči zápasu: P. Dvořák - M. Vařílek .