25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Svratka sice brzy vedla, ale poté již jen příhlížela kanonádě Počítek

0

Počítky ukázaly, že jsou před vlastními diváky jen těžko k poražení a celkem jednoznačně porazily na jaře výbornou Svratku.

Počítky měly před utkáním velké problémy se sestavou. Především kvůli zranění se utkání nemohlo zúčastnit několik stabilních hráčů. Proto domácí trenér nasadil na levou zálohu druhého brankáře Bence a na lavičce měl pouze brankáře dorostu Martinčiče. Svratka vstřelila první branku utkání, kdy nikým nehlídaný Kalina dal hlavou gól. Vyrovnání přišlo zhruba v polovině utkání, kdy Schneider pohotově vstřelil branku. Vedení Počítek zajistil Halamka - po dlouhém autu rychle vystřelil a nedal Sáblíkovi šanci.

Druhý poločas moc fotbalové krásy nenabídl a 95 diváků za velkého dusna vidělo dvě branky. Obě vstřelili domácí. Nejprve Halamka hlavou zvýšil vedení a o pár minut později Schneider z trestného kopu vstřelil překrásnou branku. Počítky zaslouženě vyhrály 4:1.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček, trenér Počítek: „Ještě 20 minut před utkáním jsem měl v kabině 9 hráčů, ale nakonec se podařilo dát dohromady tým, který byl schopný bojovat se silnou Svratkou. Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří dnes zápas odmakali na 100%.“

D. Šobej [-] - L. Sláma [-] , D. Odehnal [-] , T. Straka [-] , A. Kment [-] - R. Schneider [-] , M. Sobotka [-] (82. M. Martinčič [-] ) , M. Benc [-] , P. Hájek [-] - J. Hořínek [-] , R. Halámka [-]