21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Halamka rozhodl o výhře Počítek

0

Počítky si v utkání proti třetímu týmu tabulky z Křižanova připsaly nečekané vítězství.

Od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího Trávníčka měli více míč na kopačkách hosté. Dlouhé nakopávané míče však s přehledem ubránila domácí obrana, v čele s Davidem Odehnalem. První vážná šance utkání skončila gólem. Po dlouhém autu výborně hrajícího Jakuba Hořínka, vstřelil první branku utkání Roman Halamka. Křižanov se od té doby z hřiště vytratil, míče pouze nakopával a domácí s chutí kombinovali. Druhý gól vstřelil opět Halamka, kdy krásným lobem zvýšil vedení Počítek na 2:0.

Ve druhém poločase se hrála vyrovnaná partie s minimem šancí. Křižanov se dočkal snížení skóre, když Kaštan deset minut před koncem dorazil odražený balón za domácího brankáře. Rozhodnutí na sebe mohl vzít Jakub Hořínek, ale jeho pokutový kop hostující brankář Bajer chytil.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček, trenér Počítek: „Před utkáním jsem obdržel několik omluvenek, a proto jsem musel sestavu narychlo výrazně pozměnit. Jsem velice rád za přístup všech, kteří do dnešního zápasu nastoupili a zabojovali za tým. Důležité body...“

D. Šobej [-] - A. Svoboda [-] , A. Kment [-] , D. Odehnal [-] , L. Sláma [-] - P. Hájek [-] (82. J. Kuba [-] ) , R. Schneider [-] (61. H. Svoboda [-] ) , O. Zajíček [-] - J. Hořínek [-] , R. Halámka [-]