20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Dolní Rožínka šokovala vysokou výhrou v Počítkách

0

Dolní Rožínka, která potřebuje každý bod k záchraně překvapivě vysoko zdolala Počítky.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, kde jedna šance střídala druhou. Domácí tým neproměnil dvě vyložené šance a dobře hrající tým z Rožínky své proměňoval. První branku vstřelil Kovalčík, kdy z otočky trefil míč přesně k tyči domácí branky. Druhý gól vstřelil Vondruška, když první doběhl k vyraženému míči domácího brankáře a s přehledem poklidil míč do branky. Třetí branku vstřelil Bartoněk, který přes hlavu překonal domácího brankáře Bence.

Druhý poločas začal tlakem Počítek, ale Rožínka trestala z rychlých protiútoků. Po individuální akci Mitáše už Rožínka vedla 4:0. Tlak Počítek neslábl a branky Schneidera a Zajíčka zápas zdramatizovaly. Rozhodnutí přišlo v 71. minutě krásnou individuální akcí zakončil Fendrych, kdy prošel přes čtveřici domácích a rozhodl o výhře Dolní Rožínky

.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček, trenér Počítek: „Velice nešťastné utkání. Nic se nám nedařilo a hostující celek proměnil všechny svoje šance.“

M. Benc [-] - L. Sláma [-] , F. Šustr [-] , D. Vambera [-] , T. Straka [-] - R. Němec [-] (66. P. Hájek [-] ) , A. Kment [-] , R. Schneider [-] , A. Svoboda [-] (75. H. Svoboda [-] ) - R. Halámka [-] (46. J. Hořínek [-] ) , O. Zajíček [-] (88. D. Šobej [-] )