20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Hamry se vítězstvím posunuly do čela tabulky

0

Zaváhaní vedoucí Radešínky využily domácí Hamry a posunuly se po třígólové výhře nad Nedvědicí na první místo tabulky.

Ve vyrovnaném prvním poločase se domácí ujali vedení ve 28. minutě zásluhou Landsmana, který zakončil roh Zedníčka. Hosté si vypracovali dvě slibné příležitosti, ale domácího brankáře nedokázali překonat. Úvod druhého poločasu lépe vyšel domácím a po pěkné kombinaci zvyšoval na 2:0 Zábranský. Poté se hrálo převážně ve středu hřiště bez větších šancí na obou stranách. V samém závěru domácí přidali třetí branku po pěkné akci Kotíka se Zedníčkem.