18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Bory pokračují v jarní spanilé jízdě tentokrát to odnesl Bohdalov

65. V. Chalupa , 72. V. Beran , 80. M. Vávra
0

Bory pokračují na jaře ve vynikajících výkonech, všechny tři zápasy vyhráli při impozantním skóre 12:0.

Bory, které hrají na jaře exelentně přivítaly před výbornou návštěvou 150 diváků Bohdalov. V první půli ještě diváci i přes převahu domácích branku neviděli. Vše podstatné se odehrálo v poslední půlhodině utkání, kdy Bory třemi brankami rozhodli o jasném vítězství.

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč, funkcionář Borů: Vše podstatné se odehrálo ve druhé půli, zaslouženě jsme zvítězili.

M. Pokorný [-] - V. Burian [-] , J. Netolický [-] , J. Netolický [-] , A. Pol [-] - M. Ochrana [-] , A. Novotný [-] (59. V. Chalupa [-] ) , J. Dvořák [-] (74. T. Brodský [-] ) , M. Špaček [-] - M. Vávra [-] , V. Beran [-] (84. J. Pol [-] )