18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Ondřej Pospíšil z Tasova vstřelil za 7 minut hattrick!

0

Divoká přestřelka byla k vidění v Tasově, kdy se za úvodních 18 minut prosadili střelci obou týmů hned pětkrát.

Ten, kdo přišel v Tasově později, mohl litovat. Střelci se opravdu činili. Přestože začali hosté z Borů lépe, ve třetí minutě utekl obraně kanonýr jara Ondřej Pospíšil, který otevřel skóre. V 10. minutě se již tento hbitý útočník mohl těšit z hattricku. Bory to však nezlomilo a za dalších osm minut bylo sníženo na rozdíl jednoho gólu. Dopomohly jim k tomu hrubé chyby domácí obrany. Za povšimnutí stála obzvlášť branka na 3:2, kdy si Gregar povodil celou obranu i s brankářem Páralem. Po zbytek vyrovnaného zápasu se však střelci zadrhli a nic mimořádného se již nestalo.

TJ Tasov
Pospíšil Martin, trenér Tasova: Hosté nastoupili do zápasu lépe, přesto Ondřej Pospíšil dal tři rychlé branky. Po dvou chybách obrany hosté snížili. Zbytek zápasu už byl vyrovnaný.