17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Béčko Jívoví otočilo zápas čtyřmi brankami v druhém poločase

0

Rezerva Jívoví se dnešní výhrou bodově dotáhla na svého dnešního soupeře a opustila předposlední příčku tabulky.

Ve vyrovnaném prvním poločase se o jedinou změnu skóre postarali hosté, když Kudláček hlavou zajistil Olší vedení. Po změně stran začali domácí na hřišti koncertovat. Nejprve doslova protlačil do sítě balón Libor Střecha a vyrovnal. Za pět minut již domácí vedli, když rozhodčí Rotkovský nařídil pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Zbyněk Šoukal a domácí vedli 2:1. Na další branky si dvacet přítomných diváků muselo počkat až do závěru utkání. Účet zápasu uzavřel druhou brankou v utkání Libor Střecha a o pět minut poté Martin Dřímal, který proměnil samostatný únik.

FC Santus Jívoví B
Rostislav Novotný, trenér Jívoví B: Druhý poločas jsme zahráli excelentně a po zásluze jsme si připsali tři body.

FC Olší nad Oslavou
Josef Seknička, trenér Olší: Byl to zápas dvou diametrálně odlišných poločasů! První jsme ovládli my,ale bohužel jsme využili jen jednu ze šancí! Druhý poločas už byl v režii domácích! Po brzkém vyrovnání,přišla nafilmovaná penalta "alá Lafata" od Libora Střechy,kterou domácí Šoukal bez problémů proměnil a pak už jsme neměli sil něco změnit!

T. Dřímal [-] - M. Horňák [-] , D. Mrázek [-] , M. Šoukal [-] , Z. Šoukal [-] - L. Dřímal [-] , M. Kubiš [-] , R. Šejnoha [-] , L. Střecha [-] - M. Dřímal [-] , J. Hejtmánek [-] (84. L. Novotný [-] )

M. Jaša [-] - A. Kaminaras [-] , F. Kaminaras [-] , D. Horký [-] , T. Dvořák [-] - T. Bíbr [-] , F. Nedoma [-] , J. Kolouch [-] , P. Kudláček [-] - V. Kolouch [-] (84. M. Baloun [-] ) , P. Dvořák [-]

ŽK: 65. P. Dvořák .
Hráči zápasu: M. Dřímal .