11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Strážek nasázel Měřínu šest branek a upevnil si první příčku v tabulce

0

Nadále ze šestibodovým náskokem je v čele tabulky Strážek,ale v závěsu za ním čeká několik klubů na jeho zaváhání.

Zápas nakonec dopadl zcela jednoznačně. Vedoucí tým tabulky Strážek nedovolil žádné překvapení a zaslouženě vyhrál. Domácí od samého začátku dobře kombinovali a vytvářeli si spoustu šancí, ale vzhledem k nepřesvědčivé finální fázi hlavně v první půlce se jim nepodařilo vstřelit více branek. Byl to přece jen první jarní zápas .

TJ Strážek
Šebek Libor (Strážek): Od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry. To znamenalo také v 10.minutě vedení 2:0. Do poločasu se nám podařilo dát ještě jednu uklidňující branku. Ve druhé půli jsme kontrolovali míč a připadli další tři branky. Trošku mě mrzí že jsme v první půli zahodili spoustu vyložených šancí, ale jinak celkově musím svůj tým za dnešní výkon pochválit.

TJ Jiskra Měřín C
Martin Blažek (Měřín C): Domácí hráči byli po většinu utkání lepší a zaslouženě zvítězili. Nám se podařilo až v závěru po rohu střelit alespoň čestný gól