10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Osová Bítýška B si se Strážkem zastřílely

0

V Osové Bítýšce bylo k vidění celkem deset branek. Úspěšnější byli domácí hráči, kteří zakončili povedenou sezónu výhrou nad vítězem soutěže.

Zápas předních týmů tabulky se hrál ve slepených sestavách. První poločas nevypadal na to, že by diváci viděli nějakou divokou gólovou přestřelku. Druhá půle jim však tuto podívanou nabídla. Poločasový nerozhodný výsledek 1:1 vydržel dvě minuty. To poslal Strážek naposledy do vedení Libor Šebek. Za další dvě minuty přišel moment, který ovlivnil další průběh zápasu. To byl vyloučen hostující Hanák za hraní rukou ve velkém vápně. Šimek z penalty vyrovnal a za chvíli Machát překlonil misku vah na stranu Osové Bítýšky. Sice Svoboda ještě vyrovnal, ale domácí borci dokázali dvěma trefami jít do dvougólového trháku. Patloka Jiří ještě zdramatizoval koncovku, ale třígólový Šimek udělal vítěznou tečku za úspěšnou sezónou domácího výběru.

SK Osová Bítýška B
Večeřa Jan, trenér Osové Bítýšky B: Hráči ve slepených sestavách si s radostí zastříleli. Hrál se poslední zápas, tak se příliš nebránilo. Velká spokojenost s naší produktivitou.

Z. Chytka [-] - P. Malý [-] , D. Juráček [-] (25. P. Filoviat [-] ) , J. Rosický [-] , L. Habán [-] (70. J. Barbořík [-] ) - J. Večeřa [-] , P. Večeřa [-] , M. Vít [-] , O. Machát [-] - J. Šimek [-] , T. Karmazín [-] (46. Z. Žák [-] )