19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Béčko Rozsoch odjelo z Hamrů s pětibrankovým přídělem

0

Hamry B, které nadále útočí na první příčku tabulky, jasně porazily rezervu Rozsoch.

Hosté od začátku zápasu tahali za kratší konec. Již ve 3. minutě po individuální akci dal gól Michal Srnský a  za další 2 minuty zvýšil na 2:0 po centru do vápna Smejkal.  Hosté dál odolávali tlaku domácích Hamrů, ale vydřželi jen do 38 minuty, kdy po rohovém kopu zvýšil hlavou na 3:0 Sláma. V prvním poločase se Rozsochy na nic vážného nezmohly. Druhý poločas se Hamry tlačily opět do útoku, odměnou jim byla branka na 4:0. Paradoxně až po tomto gólu začali hrát hosté útočněji. Vypracovali si tři brankové přiležitosti, které vychytal brankář Benc. Domácí Hamry upravily výsledek na 5:0 po přímém kopu Smejkala, který obstřelil po zemi zeď. Do konce zápasu se již nic vážnějšího nestalo a zápas se v poklidu dohrál.

FC Hamry nad Sázavou B
Peterka Michal,trenér Hamrů B: Dnešní zápas jsme byli jasně lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli 5:0. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží celý tým.

TJ Rozsochy B
Bureš Antonín, trenér Rozsoch B: Domácí nás jasně přehráli, výsledek mluví za vše.

L. Benc [-] - J. Sláma [-] , M. Petrik [-] , F. Chlubna [-] (78. Z. Kynčl [-] ) , Š. Vrša [-] - J. Kolarik [-] , M. Černý [-] , K. Suský [-] (60. M. Poul [-] ) , M. Srnský [-] - M. Smejkal [-] , D. Hrstka [-] (46. A. Zátopek [-] )

ŽK: 73. M. Černý .
Hráči zápasu: M. Srnský .