19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Béčko Herálce přijelo do Víru v deseti a nevedlo si špatně

0

Vítězstvím nad poslední rezervou Herálce se domácí fotbalisté posunuli na čtvté místo tabulky.

Mužstvo Herálce dorazilo pouze s deseti hráči, což ovlivnilo celý obraz hry. Hosté postavili před vápnem pevný blok a domácí nemohli najít recept na jeho překonání. Jak na to, ukázal ve 21. minutě Trentin, který za hranicí vápna zamířil placírkou přesně k tyči. Před poločasem zvýšil na 2:0 po průniku nekompromisně Sedler. Ve druhém dějství se hosté osmělili. Vytvořili si dvě brankové příležitosti, ani jedna však neskončila v síti. Nejprve nastřelili břevno a poté nedokázali usměrnit míč hlavou do sítě. V 66. minutě tak uzavřel skóre na 3:0 domácí útočník Martínek.

Jiskra Vír B
David Lahodný, hráč Víru B: „V utkání jsme proti oslabenému soupeři lehce zvítězili.“

J. Skoumal [-] - L. Piskač [-] (46. V. Oliva [-] ) , E. Čech [-] , M. Haluška [-] , V. Skoumal [-] - V. Oliva [-] , T. Trentin [-] , J. Sedler [-] , D. Škorpík [-] - T. Piskač [-] (84. A. Horák [-] ) , J. Martínek [-] (68. P. Jílek [-] )