23.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Šmolovy rozstřílely Keřkov

13

Keřkov bojuje o záchranu statečně, Šmolovy se však ženou za vidinou postupu a svému soupeři pořádně naložily.

3:0 do půle

Domácí se s Keřkovem vůbec nepárali. Již ve 4. minutě otevřel skóre zápasu Hrdlička, jenž po přihrávce hlavičkou napálil míč z voleje rovnou pod břevno. Další průniky do obrany hostů již tak nebezpečné nebyly. Domácím se podařilo navýšit skóre v samém závěru poločasu, kdy nejprve ve 42. minutě rozvlnil síť Svoboda a za dvě minuty ho následoval Pevný. Do kabin šly týmy za stavu 3:0 a s hosty to nevypadalo vůbec dobře.

Další tři branky v síti hostů

Ve druhém poločase domácí kontrolovali hru. Po hodině hry se brankou blýskl levý bek Kučírek. Odevzdaným hostům pak zasadil v 74. minutě další úder střídající Vavruška a na konečných 6:0 upravil v samém závěru Novák. Domácí se tak v pohodě drží na druhém místě a doufají v postup do vyšší soutěže, zatímco Keřkov je předposlední a obává se sestupu.

TJ Šmolovy
Jaroslav Dočkal, záložník: První poločas jsme se přizpůsobili hře Keřkova a hra nebyla nic moc. Góly padaly po individuálních akcích, ale hlavně že jsme vyhráli.

TJ Sativa Keřkov
Lukáš Dobrovolný, obránce: Ke konci sezóny je to už každoroční tradice u nás, víkend co víkend se scházíme pokaždé v jiné sestavě a horko těžko dáváme lidi dohromady a to se následně hned projevuje na výsledcích. Šmolovy doma prostě umí a nás zaslouženě porazili. Teď se musíme hlavně soustředit na další zápasy ve kterých už půjde téměř o všechno, bohužel se nám zranili další dva klíčový hráči a v honbě za body to bude o to těžší...