24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

Radostín B překvapivě vyloupil Rovečné

0

Béčko Radostína překvapilo na hřišti druhého týmu tabulky a připsalo si tři důležité body v boji o záchranu ve třetí třídě.

Do utkání vstoupili lépe hosté a ujali se vedení 0:1. Domácí stačili těsně před přestávkou ze skrumáže před brankou vyrovnat Jančíkem. Ve druhém poločase hosté během pěti minut odskočili na dvoubrankový rozdíl. Domácí stačili ještě snížit  Jančíkem, který skŕoval hlavou. Definitivní rozhodnutí na sebe vzal hostující Novotný, který po brejku stanovil konečné skóre na 2:4.

TJ Sokol Rovečné
Radovan Polách, trenér Rovečného: Chybělo nám šest hráčů základní sestavy, hosté vyhráli zaslouženě.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Jiří Pešek, trenér Radostína: Dnes jsme vybojovali důležité tři body v boji o záchranu v soutěži.

M. Petr [-] - R. Doskočil [-] , J. Šenkýř [-] , K. Jančík [-] , M. Bartoň [-] - J. Fousek [-] , L. Kozáček [-] , T. Prudký [-] , M. Hofírek [-] - P. Večeřa [-] , A. Klimeš [-]

J. Řeháček [-] - L. Invald [-] (84. M. Láznička [-] ) , T. Litochleb [-] , A. Kališ [-] , J. Večeřa [-] - L. Dvořák [-] (88. J. Pešek [-] ) , M. Láznička [-] , J. Poul [-] , M. Homola [-] - J. Novotný [-] , P. Kozel [-]

Hráči zápasu: J. Poul .