20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Souboj béček ovládla Nová Ves

34

V souboji rezerv se na konci zápasu prosadili domácí hráči Nové Vsi, kteří brankou střídajícího Stupky rozhodli zápas ve svůj prospěch.

První poločas skončil nerozhodně

V sobotním  slunném odpoledni přivítalo béčko Nové vsi na svém hřišti béčko  Bystřice. Souboj obou rezerv začali lépe domácí, kteří  z mírného úvodního tlaku vytěžili úvodní  branku. V šestnácté minutě  se o ni postaral Vojta Komínek, který si navedl míč na hranici velkého vápna a střelou k tyčce  nedal brankáři Dudákovi žádnou šanci. Po vstřelené brance domácí ještě zvýšili převahu na míči, čemuž napomohlo i odstoupení  zraněného  hráče  hostů za něhož neměli náhradu. I když se domácí snažili dostat přes zataženou obranu  hostů  vrchem i po zemi své šance trestu hodně zahazovali. Trest nakonec přišel  čtyři  minuty před půlí. To si do rozevřené  obrany naběhl David Čech a podél brankáře Čížka rozvlnil síť. Bystřice tak i v deseti dokázala uhrát poločasovou remízu 1:1.

Střídající Stupka rozhodl

Druhou půli se snažili domácí zúročit převahu jednoho muže v poli, ale jejich snaha se  postupem času přeměňovala v křeč, která  se projevovala v přesnosti přihrávek, ale především v přesnosti  zakončení.A když už domácí branku vstřelili nemohla být  uznána pro ofsajd. Regulérní a vítězné  se ale nakonec dočkali, když  se po ose Ondrejka J. , Šandera J.  trefil v 73.minutě střídající dorostenec Ríša Stupka.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Zápas nevalné úrovně, nemohoucnost v zakončení a vydřené tři body. Tak nějak bych charakterizoval zápas z našeho pohledu.