17.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

23. M. Pecha , 33. J. Kozák , 41. D. Vaněk - 34. L. Zdarsa
0

V první poločase začali domácí lépe a až do 35. minuty byli lepším týmem. Skóre otevřeli brankou Pechy z 18 metrů. Po centru Bendy z druhé strany dával Kozák ve 41. minutě druhý gól. Domácí po dvougólovém vedení doplatili na nekoncentrovanost a hosté snížili kopem do šibenice z 11 metrů. Domácím se podařilo po dvougolového trháku těsně před poločasem zvýšit skóre na 3:1, kdy Vaněk prostřelil brankáře Šimka.

Ve druhém poločase měli domácí několik příležitostí zápas rozhodnout. Hosté se dostali znovu do tlaku v poslední 10. minutách hry. Omlazená obrana týmu TJ Ježek Rantířov B pracovala výtečně a nepustila TJ Sklo Bohemia Andtonínův Důl k šancím.

TJ Ježek Rantířov B
Michael Fiedler (TJ Rantířov B, trenér): „Tentokrát jsem spokojený. Nejlepší výkon v této sezóně. Nemám co vytknout.“

TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl
Pavel Vyskočil (TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl, vedoucí mužstva): „Zaslouženě vyhráli domácí. V první půli byli určitě lepším týmem. Druhá půle byla spíše vyrovnaná. V prvním poločase nám neuznali gól pro offside.“

D. Fous [-] - P. Cibulka [-] , K. Hula [-] , L. Kovačík [-] , P. Pavlíček [-] - J. Kozák [-] , D. Vaněk [-] , M. Klíma [-] , L. Hájek [-] (36. J. Lupač [-] ) - M. Benda [-] , M. Pecha [-] (76. M. Chroustovský [-] )

Z. Šimek [-] - B. Pavelka [-] , L. Slavík [-] , M. Pallán [-] , P. Kocmánek [-] - M. Hanusek [-] , J. Göth [-] , Z. Duba [-] (41. M. Palán [-] ) , P. Vorálek [-] - L. Zdarsa [-] (81. P. Vyskočil [-] ) , M. Šabatka [-]

Hráči zápasu: P. Pavlíček - L. Slavík .