26.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Golčák podruhé za sebou doma vyhrál

0

Oba týmy nemají žádné starosti se záchranou, a to i přesto že domácím se na jaře vůbec nedařilo. Zvedli se až v závěrečných zápasech.

Domácí začali lépe, když Procházka spálil tři jasné šance. Hosté pak vyrovnali hru a ve 20. minutě potrestali Jeníkov brankou. Po odražené střele se ze šestnáctky prosadil Pavel Beránek. Pak se domácí vrátili zpátky do hry, když se po ruce ve vápně kopala penalta a Vrdský ji proměnil. O pět minut později předvedl kapitán Hortenský parádní individuální akci a zvýšil na 2:1. Pak zazdili šance Procházka a Hortenský. Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté. Domácím se vůbec nedařilo. Hosté měli jednu tutovku. Naopak Jeníkov brejky Hortenský.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Jindřich Běhounek, vedoucí mužstva G. Jeníkova: „Začali jsme dobře, ale nedali šance a tak nás trestali hosté. Nám se podařilo otočit a vedení pak udržet. Po změně stran jsme ještě zahodily nějaké šance. Hosté měli jen jednu. Jinak naše hra hlavně na začátku druhé půle byla špatná. Hráči se předháněli, kdo hůř přihraje. Vázla kombinace.“

TJ Sokol Okrouhlice
Jiří Matějka, hráč Okrouhlice: „Hrálo se na pěkně připraveným terénu. Ze začátku to bylo vyrovnané. Vedli jsme, ale pak podle mě přišla přísná penalta. Oni pak hrozili docela z brejků a pak nás potrestali centrem za obranu. Ke konci jsme se snažili vyvinout tlak, ale nic výrazného. Byly tam nějaké střely a standardky. Soupeř měl taky něco málo.“

M. Spěvák [-] - T. Liška [-] , M. Zelený [-] (46. J. Fendrych [-] ) , J. Miřácký [-] , P. Vlášek [-] - M. Procházka [-] , J. Hortenský [-] (80. L. Málek [-] ) , T. Koten [-] , J. Rokos [-] - S. Šulc [-] , A. Vrdský [-]

L. Coufal [-] - M. Pešek [-] , T. Jelínek [-] , J. Šťastný [-] , M. Beránek [-] - M. Janda [-] , P. Jelínek [-] , J. Matějka [-] , J. Beránek [-] - P. Beránek [-] , D. Prášek [-]

ŽK: 73. J. Miřácký - 61. M. Pešek , 76. P. Beránek , 84. P. Jelínek , 84. T. Jelínek .
Hráči zápasu: P. Vlášek , A. Vrdský .