26.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

Ransko ubojovalo vítězství s postupujícím

56. J. Janáček , 80. J. Janáček - 67. P. Novosad (vl.)
0

Domácí s Herálcem těsně 2:1. Všechny tři branky jdou na vrub jejich fotbalistů. Jediný gól hostů byl jednoznačným vlastňákem.

První poločas skončil bez branek a tak se čekalo až na druhou pětačtyřicetimninutovku. V té šli do vedení domácí, kdy se po rohu hlavou prosadil Jiří Janáček. Jenže za chvilku už bylo srovnáno, když si Ransko dalo vlastní branku. Deset minut před koncem odpískal rozhodčí penaltu po faulu a tu svým druhým gólem proměnil Jiří Janáček.

TJ Spartak Staré Ransko
Jan Beránek, vedoucí mužstva S. Ranska: „Bylo to vyrovnané utkání, ale hosté byli o něco lepší. Hosté měli několik šancí. Pro nás to bylo ubojované vítězství.“

J. Žák [-] - R. Kafka [-] , M. Janáček [-] , P. Novosad [-] , O. Mišinger [-] - L. Dohnal [-] , J. Dymáček [-] , Z. Holas [-] , P. Mitáček [-] (46. P. Janáček [-] ) - J. Janáček [-] , P. Machovec [-]