21.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Chotěboř sestřelila Tis

0

Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, ve kterém si vytvořili tříbrankový náskok.

První čtvrt hodinka hry přinesla šance na obou stranách, ovšem zatím bez gólového efektu. Pak ale udeřili poprvé domácí, kdy Novákův centr se snesl na hlavu Ledvinky a ten otevřel skóre. Čtyři minuty před koncem poločasu uvolnil Turek Ledvinku a ten prostřelil gólmana. Ve 45. minutě poslal Ledvinka do sóla Češíka a ten se nemýlil. Chvilku po změně stran tečovali trestný kop a snížili na 1:3. Jenže pak domácí v rychlém sledu nastříleli čtyři branky a bylo po zápase.

FC Chotěboř C
Mirek Ledvinka, Chotěboř C: „Tis chtěl hrát fotbal a na začátku si vytvářel i šance. Ale my jsme třemi brankami šli do vedení. Pak jsme přidali další čtyři a zaslouženě vyhráli.“

P. Kudla [-] - O. Šimon [-] , R. Mudruňka [-] (50. M. Málek [-] ) , P. Ledvinka [-] , R. Smutný [-] - P. Křivohlavý [-] , L. Pfeffer [-] , J. Novák [-] , M. Čapek [-] - P. Češík [-] , A. Turek [-]