27.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

Přibyslav prohrála, ale je zachráněna

0

Fotbalisté Přibyslavi sice doma podlehli žďárskému Herálci, ale díky porážce Čáslavic jsou definitivně v přeboru zachráněni.

Přibyslav začala doma tradičně pasivně a už v 8. minutě ji za to potrestal hostující Najman, který využil zaváhání brankáře Uhlíře. Vyrovnat mohl Mir. Vopršal, ale z penalty bránu přestřelil a ve 21. minutě už domácí prohrávali o dvě branky. Po technické střele se v úvodu druhé půle podařilo snížit Krčálovi, ale o chvíli později přidal pohotovou tečí svůj druhý gól hbitý Najman. Domácí ještě zásluhou Škachy snížili na 2:3, ale v 90. minutě využil zaváhání Vykoukala Hamák, který pečetil výhru Herálce.