22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Ždírec uspěl po boji v Herálci a udržel se ve hře o postup

0

Ždírec veze z Herálce 3 body po skvěle zvládnutém prvním poločase, kde nemilosrdně trestal minimum chyb domácí obrany. Domácí Sokol se sice v druhém poločase tlačil za vyrovnáním ale narážel na skvěle chytajícího Pometla

V prvním poločase padly všechny 3 branky. Domácí v něm měli mírně navrch co se týče hry ale střelecky byli lepší hosté. V 11. minutě se pohotově trefil domácí Boháč ale o 2 minuty později vyrobila obrana Herálce chybu a hostující Klimeš vyrovnal. Nakonec rozhodující gol padl ve 29. minutě opět po hrubce defensivy domácích. Obránce ztratil balon a Mrázek trestal - 1:2

V druhém poločase byli viditelně lepší domácí. Určovali hru, vytvářeli si šance ale vždy ztroskotali na výborném brankáři hostí - Stanislav Pometlo chytil minimálně 3 vyložené šance. Jeho spoluhráči z pole naopak téměř vůbec neohrozili domácí svatyni

TJ Sokol Herálec
Jiří Skála, trenér Herálce: Měli jsme dobrý vstup do utkání a vedli jsme. Soupeř nás však následně dvakrát potrestal za chyby v defenzívě a to rozhodlo. Ve druhém poločase jsme soupeře přitiskli ale nic z toho nevzešlo. Chválím Davida Urubčíka

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Miroslav Plíšek, trenér Ždírce: Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání, domácí to na svém hřišti umí. Důležité bylo, že jsme dokázali brzy zareagovat na soupeřovo vedení a zápas otočit. Nemohu nepochválit našeho brankáře -Standa Pometlo podal výborný výkon

M. Žďánský [-] - V. Uchytil [-] , J. Černý [-] , J. Ptaszek [-] (84. F. Bureš [-] ) , L. Cach [-] - J. Skála [-] , D. Urubčík [-] , J. Slováček [-] (72. D. Okurka [-] ) , P. Hamák [-] - M. Boháč [-] , M. Najman [-]

S. Pometlo [-] - M. Kysilko [-] , M. Votava [-] , P. Čalkovský [-] , J. Fikar [-] - P. Novotný [-] , J. Smejkal [-] , P. Pátek [-] , L. Mrázek [-] - P. Klimeš [-] (77. L. Malínský [-] ) , M. Slavík [-] (81. K. Štukhejl [-] )

Hráči zápasu: M. Boháč - S. Pometlo .