25.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

Ledeč vyhrála nad Černovicemi vysokým rozdílem 7:1

0

Ledeč nad Sázavou nezaváhala ani v předposledním kole. Opět nezklamala

a předvedla divákům podívanou v podobě sedmi gólů.

Fotbalisté Ledče nad Sázavou měli již od počátku jasnou převahu, jak fyzickou, tak herní, což se neslo celým zápasem. Ledeč hrála hezký kombinační fotbal, přesně nahrávala a především střílela za záda soupeřova brankáře.

Černovice na Ledeč bohužel fyzicky nestačily již od první půle a počet branek tak mohl být i vyšší. Za Ledeč zazářil především kanonýr Trpišovský, který se v zápase předposledního kola prosadil celkem čtyřikrát. Dvakrát mu asistencí přispěl spoluhráč Voplakal.  Fanoušci Černovic se mohli radovat až v 70. minutě, kdy stav upravil Pěnka. Bohužel to byl však jediný gól ze strany hostů.

Za zmínku stojí také gól domácího hráče Jana Peška v 86. minutě, který z přímého kopu doslova prostřelil černovickou zeď. Utkání skončilo výsledným stavem 7:1.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Aleš Dočkal: Soupeř se snažil o kombinační hru, ale rychlostně a fyzicky nám nestačil. Myslím si, že výsledek mohl být i dvouciferný a samozřejmě nás velmi mrzí neudržené čisté konto.

T. Bezděk [-] - P. Pešek [-] , J. Pešek [-] , D. Prchal [-] , J. Staníček [-] (61. M. Svoboda [-] ) - M. Toula [-] , F. Gramer [-] , J. Gramer [-] (71. R. Kuja [-] ) , M. Turek [-] - J. Voplakal [-] , M. Trpišovský [-] (85. S. Bezděk [-] )