5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Petřvald rozhodl dvěma góly po pauze

0

Petřvald se rychle ujal vedení, nacož Bohuslavice reagovaly vzápětí vyrovnávací trefou. Začátek druhého poločasu patřil opět Petřvaldu, který potvrdil výhru pak v samém závěru utkání.

Petřvaldu vyšel skvěle úvod zápasu, když už ve 2. minutě zaváhal bohuslavický brankáře Gross, čehož využil Huvar a pohodlně skóroval - 0:1. Bohuslavice ale srovnaly za sedm minut, když Petřvald při rohu nepokryli domácího obrance, jehož střelu dpkázal brankář Klečka stačil vyrazit, ale dorážející Baránek už hostujícího strážce svatyně pokořil - 1:1. Ve 23. minutě uviděl červenou kartu bohuslavický Spruch, který nešetrně sestřelil.

Rovněž start druhé půle vyšel lépe hostům, kdy Manďák milimetrově našel Huvara, který Petřvaldu vrátil jednobrankový náskok - 1:2. Domácí i v oslabeni nadále zlobili a Petřvald musel ve dvou případech podržet pozorný brankář Klečka. Petřvald definitivně rozhodl ve svůj propspěch v 82. minutě, kdy se uvolnil střídající Macíček, který dal třetí branku svého týmu - 1:3.