12.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Zásada sestřelila Hodkovice

0

V posledním kole Okresního přeboru jsme měli možnost sledovat zápas mezi dvěma B-týmy. Na domácí půdě se představila Zásada, které patří předposlední místo v tabulce a Hodkovice, kterým patří úplně poslední místo. Zásada dokázala zvítězit bez větších problémů.

Souboj posledních dvou týmů tabulky byl od počátku téměř jasný, protože hosté přijeli pouze o deseti hráčích a ještě k tomu již po deseti minutách byl stav 2:0 pro zásadskou rezervu. Ve dvacáté minutě sice bojovní hosté snížili na 2:1, ale Štryncl svým druhým gólem ještě do poločasu zdvojnásobil vedení. Ve druhé části se hrál fotbal téměř bez bránění a padlo celkem sedm gólů, z toho pět do sítě oslabených hostů.

SK Hodkovice nad Mohelkou B
Zdeněk Macák (trenér Hodkovice): Dnes bylo vidět, že na tuto soutěž opravdu nemáme, Zásada nás rozstřílela a jasně zvítězila, ale už se těším na příští sezonu a doufám, že bude úspěšnější než tato.