14.kolo, Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Šardice si připsali desátou výhru v sezóně

0

V první jarním kole zvítězili domácí Šardice nad Radějov 2:0. Rozhodli až po poločase.

V prvním poločase hosté drželi bezbrankový stav

Domací byli podle očekávání fotbalovějším týmem a více drželi míč. Hostující tým přijel s defenzivní taktikou a hrou na protútoky. Domací se snažili střelit branku, ale jejich útoky přečetla hostující obrana, a nebo zakročil dobře chytající Parobek. První poločas tedy skončil 0:0.

Utkání rozhodla posila

Druhý poločas probíhal podle stejného scénáře. Domací byli více na míči, hosté bránili a snažili se podnikat rychlé protiútoky, které bohužel vždy včas zachytila obrana domácích. V 74. minutě si domácí mohli konečně oddychnout, když skórovala zimní posila z Bohuslavic Karel Vykouk, 1:0. Uklidnění pro domácí přinesl v 83. minutě Marek Knoflíček a upravil na konečných 2:0

Sokol Radějov
Ondřej Šebesta - trenér a hráč: Musím své hráče pochválit. Celý zápas odmakali, ale kvalita Šardic je někde jinde. Byla to zasloužená výhra domácích.