2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Duo B+B udeřilo, Slavonice porazily Ratibořské hory. Ty dorazily v desíti...

0

Domácí Balík v zápase dvakrát skóroval a zajistil tak Slavonicím tři body.

SK Ratibořské Hory
Milan Balík (trenér): "K prvnímu utkání nové sezóny I. B třídy ve Slavonicích jsme nastoupili pouze v deseti lidech kvůli nezodpovědnosti některých našich hráčů, kteří se k utkání nedostavili. První poločas jsme se spíše bránili, škoda je inkasované branky ve 22. minutě z přímého kopu, ten ale soupeř zahrál opravdu brilantně. Ve druhém poločase soupeř zvýšil svůj tlak, naši hráči ale i nadále bojovali a díky tomu se nám podařilo z brejku v 62. minutě vyrovnat na 1:1. Pak se nám ale zranil hráč Prokeš, který sice utkání musel dohrát z důvodu nemožnosti střídání, ale dohrávali jsme prakticky o devíti lidech. Soupeř pak brankami v 66. a 82. minutě strhl vítězství na svoji stranu. Musím pochválit všechny naše hráče za jejich obrovské nasazení, bojovnost a přístup ke hře. V dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v neděli 27.8. v 17.00 hodin proti Dolnímu Bukovsku. Zveme na utkání všechny naše věrné fanoušky a věříme, že nás přijdou tak jako v minulé sezóně podpořit v hojném počtu."