21.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Košťálov porazil Arsenal

0

Košťálov získal další důležité vítězství v boji o záchranu proti Arsenalu Česká Lípa, když zápas rozhodl gólem v 89. minutě Houžvička.

Celý poločas se čekalo na šanci

Domácí měli častěji míč na kopačkách, ale příliš šancí k vidění nebylo. V 17. minutě havel dostl balon ze strany do vápna, uvolnil se a přesnou ranou prothl střeleckou smůlu z předchozích utkání - 1:0. Hosté hráli na brejky, ale dlouho jim také nci nevycházelo do finální podoby. Ve 38. minutě se však k odarženému míči dostal Horák a zblízka vyrovnal.

Trpělivé čekání se vyplatilo

Ve druhém poločase domácí trpěli čekali na brankové příležitosti. Rozhodnutí nakonec přinesla až áí. Minutě a střídající Houžvička, který prostřelil českolipského gólmana ze strany, a zajistil tak domácím všechny body.

FK Košťálov
Miroslav Pálka ( trenér ) domácího celku: Šli jsme trpělivě do zápasu a čekali na šance, což se nakonec vyplatilo. Je to strašně důležité vítězství pro nás