21.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Vedoucí Semily vyprovodily sedmigólovým nářezem Hrádek

0

Na výborně připraveném semilském pažitu přivítali domácí fotbalisté hráče z Hrádku nad Nisou, kteří určitě netušili, co je zde čeká. Semilští totiž potvrdili proti poslednímu celku tabulky formu z předchozích zápasů krajského přeboru a zvítězili vysoko 7:0!

V prvním poločase padlo hned pět gólů

Domácí začali náporem a po pěti minutách spálili dvě tutovky. V 8. minutě Hurt zahrával volný přímý kop ze strany a chytře nachytal brankáře Roba, když místo centru zvolil střelu na přední tyč - 1:0. V následující čtvrthodince spálili další brankové příležitosti semilští Ježek, Hurt, Rumler. Pak, ale přišly znovu gólové akce. Ve 25. minutě po akci Bíny mířil přesně Ježek - 2:0. V 35. minutě si udělal výlet Nesvadba, který prošel ze své poloviny a na velkém vápně přesně předložil míč Hurtovi, který zvýšil na 3:0. V 38. minutě centroval Vlach a Ježek upravil na 4:0. Ještě stále neměli domácí dost, ve 40. minutě po sklepnutí Ježka a krásné kombinaci Bíny zvýšil Hartman už na 5:0. Ve 45. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Mizera a hosty čekal druhý poločas v deseti hráčích.

Vlastní gól

Celý druhý poločas se hrál až na pár výpadů na polovině hostí. V 56. minutě padla šestá branka, a opět u toho byl Ježek s Bínou, kteří připravili snadnou práci Rumlerovi. Pomyslný kalich hořkosti dal vypít hostům vlastní hráč Brožík, který si šoupnul v 69. minutě vlastence, a bylo to 7:0. Do konce zápasu měli domácí ještě několik slibných momentů, ale ty již se změnou skóre nepohnuly.

SK Semily
Jan Brett ( asistent trenéra ) domácího celku: Divákům a fanouškům se taková to utkání určitě líbí, ale Hrádek byl z kategorie nejslabších. Vycházely nám kombinace, a ty jsme přetavili v góly. Pro hosty je výsledek krutý, ale ještě milosrdný. Ve středu nás čeká dohrávka, kdy přijede silný Turnov. Utkání začíná v 17:30h.

Místo: T č. 1.