27.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

SK Slavie Třebovice vyzrála na TJ Sokol Hošťálkovice

0

Třebovičtí doma čekali v 27. kole TJ Sokol Hošťálkovice s lehkými obavami, ale nakonec se na ně usmálo štěstí.

V prvním poločase uklidnil domácí dvěma góly Stárek a jednu příležitost proměnil Šimík. Hosté se prezentovali jen jedním gólem. Ovšem v prvním poločase se zranili Pašnik a Vojtuš a Hošťálkovice toho využily. Ve druhé půli srovnaly na 3:3 a v nad Třebovicemi se chvíli vznášela zlověstná mračna. K protiútoku zavelel třebovický kapitán Jakub Němec, který zvýšil na 4:3 a vše dokonal Šimík-5:3.

SK Slavie Třebovice
Manažer SK Slavie Třebovice Jakub Bartusek: "První poločas jsme měli navrch, ale v pětatřicáté minutě se zranil Pašnik a potom Vojtuš. Hošťálkovice ve druhém poločase vyrovnaly a chvilku to bylo otevřené, pak se na nás usmálo štěstí."

V. Pistovčák [-] - D. Vojtuš [-] , V. Majkut [-] - J. Holas [-] , S. Šimík [-] , J. Němec [-] , L. Ječmének [-] , D. Holaň [-] - N. Horváth [-] , T. Pašnik [-] , M. Stárek [-]

Místo: Třebovice. Počet diváků: 150.