21.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

TJ Vítkovice Svinov otočila zápas s Muglinovem

0

Zpočátku to vypadalo na domácí ostudu, pak se karta obrátila. Svinovští nakonec zvítězili nad Muglinovem 4:1.

Svinovští byli na domácím hřišti na počátku dole a po trestném kopu prohrávali s Muglinovem 0:1. Domácí se zkrátka trápili. Ale míč je kulatý a na konci byli z utrápených vítězové.

Muglinov nakročil k vítězství

Hostím pomohl dobře trefený trestný kop a vedli 1:0. Jen věštec by v té chvíli mohl uhádnout konec zápasu. Ale Svinovští ještě do poločasu vyrovnali.

Zmrtvýchvstání hráčů Svinova

Druhý poločas byl naprosto nepodobný prvnímu. Svinovští zatroubili k útoku, zatímco Muglinov dodělával. Na konci zápasu se na tabuli skvělo celkové skóre 4:1.

TJ Vítkovice - Svinov
"Prohrávali jsme z trestného kopu 0:1 a trápili jsme se. Ale postupně byla naše hra lepší, zatímco Muglinov ke konci zápasu odpadl," uvedl předseda TJ Vítkovice Svinov Vladimír Kabát.: