22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2016-2017

Bystřické Béčko získalo doma důležitou výhru

0

O záchranu bojující Bystřice B vydřela doma výhru 3:2 nad Křižanovem.

Domácí vyhráli poločas o branku

Po úvodním tlaku domácích zahrávali hosté v 7.min rohový kop, po kterém se k odraženému míči dostal ve vápně hostující stoper J.Uhlíř a zamířil přesně k tyči. 0-1

V 10.min rozehrál hostující brankář na kapitána P.Kaštana který podklouzl a domácí útočník D.Čech sám před brankářem nezaváhal a vyrovnal na 1-1. Domácí lépe kombinovali a drželi míč na svých kopačkách, hosté se vůbec nedostali do hry. Do poločasu spálili domácí několik tutovek, ale v 38.min se opět prosadil D.Čech a otočil skóre na 2-1. V 45.min měl po pěkné přihrávce za obranu vyrovnání na kopačce F.Trnka, ale domácí gólman se vytáhl a jeho šanci zlikvidoval.

V deseti hrající domácí vydřeli tři body

Do druhé půle vstoupili hosté o něco odvážneji, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali.

V 63.min si hostující útočník zpracoval balon na prsa, ale nepřesný rozhodčí J.Rosický nepochopitelně odpískal ruku, domácí rychle rozehráli a po zmatku v hostující obraně zvýšil M.Svoboda na 3-1. Za chvíli se ve velké šanci ocitl hostující P.Kaštan, stál sice v ofsajdové pozici, ale balon mu nechtěně přihrál domácí obránce, ale rozhodčí opět nepochopitelně odpískal ofsajd v neprospěch hostů. V 73.min se po pěkné akci řítil sám na brankáře hostující F.Trnka, ale byl zastaven na hranici vápna domácím stoperem V.Svobodou a musel předčasně pod sprchy. To hostům vlilo krev do žil a tlačili se před domácí bránu a po centru z pravé strany se z voleje jedovatou ranou prosadil L.Burian. Hosté se tlačili za vyrovnáním, ale domácí si výsledek zkušeně pohlídali a mohli se radovat ze zisku důležitých třech bodů.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Jiří Dejnožka: Důležité tři body, které jsou důležité pro boj o záchranu v okresním přeboru.

SK FC Křižanov
Josef Milota: V zápase jsme se ujali vedení, ale poločas jsme prohráli o branku. Ve druhém poločase jsme inkasovali a doháněli dvoubrankovou ztrátu. Přes naši velkou snahu jsme již jen snížili.

J. Mrňous [-] - D. Zítka [-] , R. Špatka [-] , V. Svoboda [-] , M. Dobiáš [-] , M. Horák [-] (68. P. Skalník [-] ) , J. Martínek [-] (46. M. Svoboda [-] ) , D. Buršík [-] , D. Čech [-] (46. R. Kadlec [-] ) , F. König [-] , R. Horák [-]

P. Bajer [-] - J. Mužátko [-] , P. Štěpánek [-] , J. Milota [-] - M. Těšík [-] , P. Kaštan [-] (87. M. Král [-] ) , M. Petr [-] - F. Trnka [-] , R. Navrátil [-] , L. Burian [-] - J. Uhlíř [-]

ŽK: 68. M. Petr , 82. P. Kaštan . ČK: 73. V. Svoboda .
Počet diváků: 41. Rozhodčí: ROSICKÝ Jakub - HOŘÍNEK Tomáš, KÖNIG Miroslav.