24.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Nepolisy otočily dvougólové manko a nakonec braly dva body

0

Trutnov nakročil do zápasu tou správnou nohou. Po prvním poločase domácí vedli o dvě branky, ve druhé půli však přišel obrat a Nepolisy třemi trefami zvrátili skóre na svoji stranu. Trutnovu se sice podařilo srovnat, v penaltách už ale na soupeře nestačil.

Trutnov se ujímá dvoubrankového vedení

V prvním poločase byl aktivnějším a důraznějším mužstvem Trutnov. Domácí se ujali vedení již v šesté minutě, kdy hostujícího gólmana Jana Marka překonal obránce Michal Vyhnánek. Rychlý úvodní gól nabudil domácí tým k ještě sebevědomějšímu výkonu. Nabytou herní pohodu domácí podruhé potvrdili ve dvacáté deváté minutě, kdy na 2:0 zvyšoval Pavel Matějka.

Nepolisy se v první půli ke gólovému ohrožení soupeřovy brány prakticky nedostali, zatímco domácí nadále hrozili svojí kombinační hrou i nebezpečnými standardními situacemi.

Nepolisy otáčí skóre na svoji stranu

Obraz hry se kompletně převrátil ve druhém poločase. Nepolisy zmobilizovaly své síly a začaly Trutnov přehrávat. Ze zlepšeného výkonu začali hosté těžit poprvé v padesáté třetí minutě, kdy se o kontaktní branku postaral Martin Tlustý. Po inkasovaném gólu se domácí Trutnov nechal ještě více zatlačit. V šedesáté šesté minutě bylo skóre znovu srovnané, když se prosadil Radek Zámečník.

Nepolisy se nespokojily pouze s vyrovnáním a nadále pokračovaly ve své aktivní hře. Obrat hosté dokonali čtvrthodiny před koncem, kdy na domácího gólmana Miloše Kamitze vyzrál záložník Ladislav Doseděl. V závěru zápasu se ale hosté nevyvarovali nepozornosti, která vedla k opětovnému vyrovnání. Na konečných 3:3 dával svým druhým gólem v zápase Pavel Matějka.

Zápas tak dospěl do penaltového rozstřelu, ve kterém byli úspěšnější hosté. Ti po penaltové výhře 3:4 slavili dvoubodové vítězství.