19.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Trutnov tenisovým způsobem rozstřílel Tatran Hostinné

0

Trutnovští rozdělili svoji gólovou produkci rovnoměrně do obou poločasů, když v obou částech nastříleli po třech brankách. Konzistentní byli i hosté, kteří ani ve druhé půli nezlepšili svoji hru, a proto se neprosadili ani v jednom z poločasů.

Produktivní Trutnov a neškodní hosté

Fotbalisté Tatranu se sice už ve třetí minutě uvedli střelou, kterou na trutnovskou bránu vyslal Martin Jakoubek, to však bylo od hostů na dlouhou dobu vše. První poločas jasně ovládli domácí hráči, kteří vyjádřili svoji převahu třemi góly. V sedmé minutě otevřel skóre zápasu útočník Zdeněk Tauchman, na kterého o dvacet minut později navázal útoční kolega Marcel Štěpánek. Zdeněk Tauchman se před koncem poločasu trefil podruhé, když hostujícího gólmana Jana Zítka překonal ve čtyřicáté třetí minutě. Právě brankář Tatranu Zítko byl v první půli nejviditelnější postavou týmu hostů a několika povedenými zákroky uchránil svůj tým od vyšší ztráty.

Ve druhém poločase se Tatran dostával více do útoku, zakončení ale hostům vázlo. Hráči Hostinné se nedokázali prosadit ani skrze samostatné úniky. Místo snížení a zdramatizování zápasu tak přišly další údery domácích. Deset minut po zahájení druhé půle zvýšil na 4:0 Patrik Doubic a zhruba o dvacet minut později se prosadil i střídající útočník Štěpán Landa. Tenisového kanára završil těsně před koncem dvougólový Patrik Doubic. Po vysoké prohře s Týništěm z minulého kola si tak Trutnovští částečně napravili reputaci výhrou 6:0 nad Tatranem Hostinné.

TJ Tatran Hostinné
Zdeněk Macháček - vedoucí mužstva TJ Tatran Hostinné: Není co hodnotit. Vybrali jsme si den blbec, když jsme předvedli nejhorší výkon sezóny a Trutnovu cestu k vítězství velmi usnadnili. Někteří naši hráči si musí uvědomit, že hrají 1.A třídu. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, k čemuž jim blahopřejeme.