17.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Lovosice snadno smázly Libochovice

0

Nováček soutěže nepředvedl vůbec nic a zaslouženě prohrál 0:4.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Hattrick za 40 minut

Do Lovosic dorazily Libochovice. Oba týmy se zatím pohybují ve spodní polovině tabulky. Mírnějším favoritem ale byli přeci jen domácí, Libochovice ale na jaře v základní hrací době neprohrály.

Na podzim ovládly podzim duel Lovosice, tehdy vyhrály v Libochovicích 5:2.

Jarní odveta byla od začátku také v lovosické režii. Domácí byli lepší a tlačili se do koncovky. Už po šesti minutách dorážel míč za asistence libochovického obránce Dominik Walter - 1:0. Hostům se vůbec nic nedařilo, do šancí se vůbec nedostávali.

V 31. minutě přišla druhá lovosická trefa, po rychlé akci dostal míč opět Dominik Walter, který dával prakticky do prázdné branky - 2:0. Obdobná situace pak přišla pět minut před koncem poločasu. Rychlá akce, kterou pohodlně zakončil opět Dominik Walter. Lovosický útočník tak stihl opravdu rychlý hattrick.

Do kabin se tak šlo za stavu 3:0 pro Lovosice.

Druhý poločas se jen dohrával

O osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto, druhá půle se tak pouzě dohrávala. Domácí přidali ještě čtvrtou branku, v 59. minutě se po další rychlé akci prosadil střídající Jiří Kovařík.

Do konce zápasu se už nic podstatného nestalo, Lovosice podruhé v řadě vyhrály, doma porazily Libochovice 4:0.

Lovosice jsou osmé, v dalším kole hrají ve Velkém Březně. Libochovice jsou dvanácté, v dalším kole hostí třetí Mojžíř.

ASK Lovosice
Roman Podrazil, trenér ASK Lovosice: "Zasloužená výhra, skóre mohlo být vyšší. Pro nás to byl jeden z nejsnadnějších zápasů v sezóně. Libochovice neměly vyloženou šanci, rozhodl první poločas, ten druhý se dohrával jen z povinnosti."

FK Libochovice
Václav Řezníček, trenér FK Libochovice: "Naprostá tragédie a zasloužená porážka. Nedařilo se nám vůbec nic, byla to hrůza. Lovosice byly ve všem lepší, doufám, že jsme si ten výpadek vybrali právě v tomto utkání."

M. Šafránek [-] - M. Culek [-] (58. J. Kovařík [-] ) , T. Durček [-] , M. Suchý [-] , R. Espinosa [-] (46. V. Krpeš [-] ) , M. Zdvořák [-] (63. J. Hušek [-] ) , D. Walter [-] (66. J. Vochomůrka [-] ) , M. Kočina [-] , L. Klement [-] , B. Baborák [-] (74. M. Husar [-] ) , J. Drbal [-]

F. Krpeš [-] (46. J. Spodniak [-] ) - T. Urban [-] , O. Wiesner [-] , L. Chlouba [-] - T. Zůna [-] (77. J. Kratochvíl [-] ) , M. Michajlov [-] (70. J. Šturm [-] ) , I. Oros [-] (79. M. Srbecký [-] ) , O. Novák [-] , J. Košťál [-] - L. Horký [-] , O. Hudik [-]

ŽK: 25. L. Klement , 33. M. Zdvořák , 42. R. Espinosa .
Hráči zápasu: D. Walter .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Holec Ladislav - LUDVÍK Tomáš, STUPKA Josef.