24.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A, 2014-2015

Rezerva Třebechovic se s Boharyní rozchází smírně.

0

Hráčům Boharyně už o moc nejde a tak některé jejich opory odpočívaly. Z Třebechovic si tak odváží "pouze" bod.

Vyrovnaný průběh první půle.

Od začátku se na hřišti odehrával vyrovnaný boj hlavně o střed pole. Domácí byli nebezpečnější po standardních situacích. Po jedné z nich malinko zaspala obrana hostů a tak šli domácí snadno do vedení. Dále se na hřišti moc zajimavého neodehrávalo. Hostům se z ojedinělého útoku podařilo vyrovnat stav utkání. Brankářovu chybu potrestal Klimt a bylo to 1:1.

Druhá půle v režiji hostů.

Do druhé půle lépe vstoupili hosté. Na nepovedený výkon z první půle dali zapomenout a od začátku byli jasně lepším celkem. Soupeře zatlačili na jeho polovinu a vytvořili si několik brankových příležitostí. Žádnou z nich ale nedokázali proměnit. Z poločasového výsledku se stal tak výsledek konečný a oba týmy získávají po bodu.

TJ Bystřice Boharyně
Josef Michálek, trenér(hosté): Docela pohledné utkání na krásném stadionu. Zajímavý fotbal do poslední chvíle.