55. I. Tokar , 62. T. Náhlík , 65. T. Náhlík , 77. R. Kroka (p.)
0

TJ Dolany u Jaroměře
Pavel Martínek: Hejtmánkovice už k nám asi přijely i v silnější sestavě, ale právě oni usilovali o to, že nechtějí hrát pouze na Broumovsku, ale raději budou cestovat. To se jim právě vymstilo, když hodně hráčů nepřijelo. Dolany si už v první půli vypracovaly spoustu šancí, v těch nejvyloženějších se objevili Tomáš Náhlík, Tokar a Kroka. S proměňováním tutovek ale byli domácí na štíru nebo hosty dvakrát zachránilo břevno branky. Po změně stran se svěřenci trenéra Pavla Martínka konečně prosadili. V 55. minutě byl před pokutovým územím soupeře faulován Náhlík a Tokar zatočil přímý kop ukázkově do šibenice a brankář byl bez šance - 1:0. Střelec úvodní branky pak o sedm minut později vyhrál souboj, naservíroval míč Náhlíkovi a ten už si věděl rady - 2:0. Náhlík se pak prosadil ještě jednou a skóre zápasu uzavřel z penalty Kroka. Od většího gólového přídělu zachránil hosty výborně chytající brankář. Opět je nutno pochválit trojici rozhodčích.

Počet diváků: 53. Rozhodčí: SCHÄRFER David - TŮMA Lukáš, SAUČUK Martin.