2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2016-2017

--

--

0

Pňovany šly od začátku za vítězstvím

V dalším zápase druhého kola nastoupily TJ Sokol Pňovany proti TJ Baník Zbůch ,,B". Od začátku byl aktivnejší domácí tým, ale hostující mužstvo dlouho vzdorovalo. Ve 30. minutě už přišla změna stavu, kdy se trefil Václav Dražský a stav byl 1:0. V první půli padla ještě jedna branka, ve 40. minutě zvyšoval vedení domácích střelec Karel Švarc. Poločas 2:0.

Jistá hra domácích i ve druhém poločase

Hned po nástupu do druhého poločasu se ve 47. minutě zapsal mezi střelce Martin Hejkal a bylo víceméně rozhodnuto. Hosté nedokázali utkání nijak zvláštně zdramatizovat, místo toho přišel ještě další gol z kopačky Martina Hejkala v 84. minutě a bylo definitivně rozhodnuto. Konečný stav 4:0

TJ Baník Zbůch B
Aleš Klečka - vedoucí: Domácí byli lepší, i když jsme měli pár šancí, bohužel jsme je nedotáhli do konce. Prohra 4:0 je těžká, ale asi odpovídá průběhu utkání.