7.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. G, 2014-2015

--

--

Jičín hrál 30 minut v oslabení a přesto vyhrál

0

I když hrál Jičín od 60.minuty o jednoho hráče méňe, tak nedovolil Trutnovu vystřelit na bránu, natož skórovat. Jičín si tímto vítězstvím upevnil druhé místo tabulky.

Ze začátku se hrál dotbal vynikající úrovně. Jičín byl tím lepším celkem  a taky se ujal dvoubrankového vedení. Trutnovu se podařilo snížit na 2:1 "do kabin" z pokutového kopu. Ve druhém poločase Trutnov zabral a snažil se o vyrovnání. Pomoci mu k tomu měla i červená karta domácího Materny. Jenomže skvěle bránící Jičín hosty do žádně šance nepustil. A právě naopak, v 86.minutě dovršil svou výhru gólem na 3:1

SK Jičín B
Mikolášek Roman,trenér - Jičín: Dobře rozehrané utkání jsme si sami zkomplikovali. Do poločasu měla hra ještě úroveň, v druhé půlce byl zápas zbytečně nervózní a hra rozkouskovaná. A tak jediné, co dnes těší, je zisk tří důležitých bodů.

MFK Trutnov C
Marcel Kalhous, trenér - Trutnov: Domácí rezerva získala zaslouženě všechny 3 body. První poločas patřil Jičínu, my měli optickou převahu po změně stran, ale ani když hrál soupeř o deseti, žádnou 100% šanci jsme si vypracovat nedokázali. O další body se snad více popereme příští neděli v Milíčevsi.