Libchava neměla v Kunraticích moc šancí

0

Kunratice hrály doma a proti Libchavě měly papírové předpoklady pro vítězství. Nakonec se vše i vyplnilo a domácí bez problému berou plný počet bodů a potvrzují svou velkou formu hned na úvod soutěže...

6:0, co více dodat

Kunratice na hosty vyloženě vlétly. Ti ne, že by tropili chybu za chybou, ale na dnešního velmi kvalitního soupeře, prostě a zkrátka neměli, bohužel. V 6. minutě se trefil Jiří Fanta a započal galavečer pro domácí celek. V 11. minutě poté skóroval Kadlec Pavel a pěkné branky poračovaly i nadále. 20. minuta, Tomáš Bobelák střílí na 3:0. Poté přišla velká chvíle pro Jakuba Lingera, který se do poločasu blýskl hattrickem. Zvládl ho za neuvěřitelných 6 minut a vskutku bylo se na co dívat. Hosté tedy, v relativním rozkladu, opouštěli první půli za stavu 6:0 pro Kunratice.

Libchava zabrala, ale senzace se nekonala

Hosté si v šatně ledacos řekli a další branky do jejich sítě již nepřicházeli v úvahu. Vlastně byli za druhý poločas lepším celkem, ale za to může i zvolněné tempo domácích, kteří určitě nechtěli o velký náskok přijít. Ve 48. minutě upravil skóre Juraj Králíček a Libchava přeci jen dokázala dát čestného góla, kterého si minimálně za druhý poločas určitě zasloužila. Bohužel, byla to z jejich strany branka jediná a utkání se poté spíše jen dohávalo, ovšem s iniciativou na straně hostů. Nakonec tedy zápas skončil jasným vítězstvím pro domácí v poměru 6:1. Kunratice jsou ze začátku ligy pořádně našláplé.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (vedoucí Libchavy): S Kunraticemi jsme hráli i loni a my moc dobře věděli, jak kvalitní a těžký soupeř nás dnes čeká. Potvrdili se naše obavy a Kunratice nás jasně přehráli. Na druhou stranu jsme onen těžký los poměrně zvládli, protože bod z posledních dvou zápasů (první utkání proti Polevsku) určitě bereme. Marek Hruška dnes zahrál, spolu s Králíčkem, dobré utkání.

SK Kunratice u Cvikova
F. Trč [-] - P. Haman [-] , T. Zet [-] (75. T. Nový [-] ) , J. Linger [-] (46. R. Bobelák [-] ) , J. Til [-] - J. Fanta [-] , T. Bobelák [-] , R. Jackl [-] , P. Ježek [-] - P. Kadlec [-] (46. P. Štulc [-] ) , D. Jackl [-]

M. Groman [-] - R. Krasniqi [-] , V. Ondrúšek [-] , D. Horák [-] (30. J. Podroužek [-] ) , D. Hašek [-] , M. Hruška [-] , M. Kaňkovský [-] , V. Tkachenko [-] , M. Vyšohlíd [-] , J. Králíček [-] , P. Heinrich [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Jankech Pavel - NOVÁK Tomáš (N), DOLEŽAL Rostislav (N).