3.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Oldřichov navázal na výhru z minulého utkání

0

Lindava v minulém utkání sice porazila Valtinov, ale domácí boj s Oldřichovem měl být jiného rázu. Hosté hrají z kraje sezony v zajímavé formě a dnes svého přemožitele stále ještě nenašli...

Vyrovnaná půle o brance na každé straně

Po většinu zápasu se hrál víceméně vyrovnaný souboj, ale v první půli to byli hlavně hosté, kteří měli své šance. První a hned velká příležitost ovšem skončila na břevně. Poté se ale hosté trefili již přesně. Ve 4. minutě střílel Jakub Šrédl a poslal hosty do brzkého vedení. Branka to byla vskutku impozantní a sice, když se z velkého vápna trefil přesně do šibenice. Jenže tento stav netrval dlouho, protože v 16. minutě se hrubkou provinil hostující obránce a Vilém Šlajs měl úlohu o to lehčí, a bez problému trestal vyrovnávací brankou. Hra se do konce poločasu dohrávala od kasy ke kase, ale již bez branek. Stav o pauze 1:1.

Oldřichov dokázal vstřelit vítěznou branku

Host byli těmi, kteří ke druhému poločasu přistoupili zodpovědněji a dokonce se jim podařilo dát vedoucí branku. Jasně, celky si nejdříve zastřílely slepými, hosté opět do břevna, ale další a bohužel poslední branka poločasu však nakonec přišla. Postaral se o ni znovu Jakub Šrédl, který využil dobře kopnutého přímého kopu Staranského, který se sice jen odrazil od brankáře, který míč nebyl schopen udržet, ale poté dokázal míč dorazit za brankovou čáru přesně. To byla minuta 79. Hra se poté točila spíše okolo hostů, než domácích, a ti si drželi vedení až do samotného hvizdu. Utkání dopadlo výsledkem 1:2.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): Očekával jsem zde body, sice ne výhru, ale alespoň remízu. Nakonec máme plný počet a já jsem se hrou svého týmu spokojen. Za nás dnes vynikali hráči Šrédl, nejen za ty dvě branky, ale vůbec za výkon. Přidám k němu ještě Satranského a Sedláčka, ale jen velmi nerad, protože dnes zahrál skvěle celý tým. Momentálně se mi velmi líbí přístup všech hráčů.