4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

Dubice opět zaváhala a prohrála na svém hříšti

80. L. Svoboda (vl.) - 25. M. Samek , 80. L. Kýček , 86. L. Kýček
2

Domácí jsou stále bez bodu, ale to samé platí i pro hosty a tak jsme se dnes mohli těšit na více, než vyrovnanou bitvu. Nakonec se však radovali hosté, i s trochou toho fotbalového štěstí...

První půle v režii domácích

První půle patřila domácím, byť ji nakonec nevyhráli, vlastně ani v této půli nedali branku. Dubice hrála svůj klasický fotbal, tedy kombinačně a po zemi, což dělalo hostům značné problémy. Nějaké šance i přišli, ale domácí se s efektivitou nepotkali. Naopak, ve 25. minutě hosté zahrávali standardku, která spadla do sítě. Postaral se o ni Max Samek a domácí byli pokropeni ledovou vodou. Nic dašího zajímavého jsme již neshlédli a do poločasu jsme tak odešli za stavu 0:1 pro hostující Bukovany.

Domácí se snažili, ale na body to nestačilo

Dubice věděla, že na sobě má tak trochu deku z minulých utkání, kde jim to zkrátka moc nešlo. Hráči tedy dro drué půle vlétli, snažili se, bojovali, jenže na rozdíl od hostů měli pořádný pech. Nastřeleno bylo jak břevno, tak tyč. Dále Škach neproměnil svou tutovou šanci a tak přišla řada na hosty. Ti se brankově prosadili v 80. minutě a to bohužel vlastním gólem Svobody. Tato branka ovšem paradoxně domácícm nepomohla, naopak. Domácí se díky vyrovnávací brance dostali do euforie a toho Bukovany dokázaly dobře využít a zvrátily stav utkání na svou stranu. Jmenovitě to byl Ladislav Kýček, který dvěma góly sestřelil domácí. Nejdříve chvilku po vyrovnání a poté v 86. minutě. V posledních minutách už domácí hráli v křeči a Bukovany tak získávají své první tři body za výhru 1:3.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent Dubice): Říkám to už asi potřetí, ale zase jsme chtěli vyhrát a zase se tak bohužel nestalo. Bukovany hrají dobře dozadu a navíc mají dobrého gólmana. My jsme se dnes nedokázali moc prosadit, až na ten vlasťnák. Jakub Dutka, naše tradiční opora, hrál od nás asi nejlépe.

P. Székely [-] - J. Dutka [-] , L. Šincl [-] (58. P. Grundza [-] ) , R. Patka [-] , T. Třešňák [-] - M. Ráliš [-] , T. Hájek [-] , A. Gorol [-] , P. Podrazil [-] - T. Bárta [-] , P. Škach [-]