3.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Dubnice sklízí další výhru

0

Dubnice hostí Zákupy a za nasazené lze považovat domácí. Ti v minulém prvním utkáním brali alespoň bod a tak ji jistě budou chtít potvrdit na své půdě před diváky. Nakonec se tak stalo a to dokonce bez obdržené branky...

Jalový poločas z obou stran

Dubnice je týmem, který jistě má v soutěži co dělat a o tom se dnes přesvědčili hráči Zákupy. Ty sice měli v první půli jakousi převahu, více šancí a podobně, ale nebylo z toho nic, co by se míjelo s kořením fotbalu. Hraje se totiž pouze na branky, a ty za první půli hosté nevstřelili. Dubnice, možná lehce nervozní, neboť hrála poprvé před svým publikem, se v poločase spíše rozkoukávala a zjišťovala, čeho jsou borci ze Zákup schopni. Poločas skončil bez branek za počátečního stavu 0:0.

Dubnice na koni

Hned zkraje se v 50. minutě z výskoku prosadil Závodský, šutér Dubnice z minulé sezóny, a domácí byli hned ve vedení. Tahle půle patřila de facto jim a oproti hostům měli výhodu v tom, že své příležitosti proměňovali. V 57. minutě se míč dostal k Procházkovi a ten přidal další branku a jakou. Míč trefil krásně z otočky v prosotru vápna a brankář na míč nedosáhl. Pak se ještě blýskl Adam Bradáč, který chtěl napodobit kolegu Závodského a též skóroval hlavou. Zákupy tak podlehli a přišli o body na půdě Dubnice v celkovém součtu 3:0. Pro domácí je to jistě skvělý start.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (Dubnice): Ono je to tak, že vyšší liga rovná se lepší týmy, ale opak bude pravdou. Máme zde v soutěži co dělat a určitě budeme bojovat až do konce, uvidíme jak dopadneme. Dnes jsme vyhráli poměrně zaslouženě a všichni zde máme velikou radost. Hráči utkání? Klidně borci, co zaznamenali branku, tedy Kuře (Procházka), Závodský a Bradáč.

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - L. Lukeš [-] (46. M. Štípek [-] ) , R. Tschervenka [-] , J. Závodský [-] , J. Pošva [-] , P. Vítek [-] , O. Kysela [-] (74. J. Paulíček [-] ) , A. Bradáč [-] , T. Procházka [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-]