2.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

Sosnová vítězí až po penaltách

0

Dubnice postoupila do Přeboru a dnes ji čeká první klání na půdě Sosnové. Ta loňský rok neprožila podle představ a tak mužstvo z jihu České Lípy má co dohánět. Dnes se ovšem museli spokojit pouze se dvěma body...

Bez branek, domácí lepším týmem

Nováček souteže byl pro domácí velkou neznámou, ovšem i přes to se Sosnová držela otěží zápasu. Hosté nehráli špatně, praktikovali svou typickou hru vzduchem na své dva dlouhány vpředu. To domácí naopak hráli po zemi a s hosty neměli moc potíží, dokud byl na hřišti Roman Ladra, což je zkušenost sama. Ten již do druhé půle nenastoupil a bylo to znát. V té první navíc domácí mohli vsítit branku, ale nezadařilo se. První půle tak dopadla bezbrankově 0:0.

Další šance, ale góly dnes nepadaly

Ve druhé půli se hra vyrovnala, i vinou nevyžádaných změn na straně domácích. Přímých šancí ale stále měli více domácí a hosté sice též měli své příležitosti, ovšem domácí brankář Janovský měl zrovna svůj den. Útočníci Sosnové nikoli, protože šli asi třikrát sami na brankáře a nedali. Takový průběh trval až do konce a museli jsme jít do penalt. Ty nakonec ovládli domácí v poměru 5:4 a urvali tak alespoň dva body. Dělba bodů tak ve finále dopadla relativně spravedlivě. Skóre po pokutových kopech bylo 1:0.

Sparta Sosnová
Milan Slipčenko (trenér Sosnové): Vůbec jsme nevěděli v jaké sestavě nastoupíme, i kvůli tomu, jaké problémy se sestavou byly na konci jara. Jsme jen rádi, že se to zase dalo dohromady. Do utkání jsme šli s tím, že hrajeme doma a navíc proti nováčkovi, takže jsme určitě chtěli vyhrát. Nakonec však i ty dva body bereme, když si vzpomeneme na ty řeči o tom, jak je Sosnová v koncích. Naopak, Sosnová je zpátky! Jinak musím pochválit celý tým a to za to, že se dokázal semknout. Posily se též prezentovaly dobře.

M. Janovský [-] - F. Ondřejka [-] , R. Ladra [-] (46. M. Bango [-] ) , M. Fulier [-] , J. Vokoun [-] , P. Nemeš [-] , M. Slipčenko [-] , D. Boháček [-] , T. Hamata [-] (70. J. Růžička [-] ) , K. Ritschel [-] , D. Volf [-]

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - O. Kysela [-] , R. Suske [-] , J. Závodský [-] , L. Lukeš [-] (46. M. Jemelka [-] ) , J. Pošva [-] , P. Vítek [-] , A. Bradáč [-] , R. Tschervenka [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Král Jaroslav - MENGR Jiří, BLÁHA Matyáš.