25.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

1:3 x 3:0 - dvě rozdílné půle

0

Přední týmy tabulky potvrdily své pozice a divákům nabídli utkání plné zvratů a gólů.

Poločasy jako Jekyll a Hyde, tak by se daly jednoslovně shrnout obě půle, v té první si na Jekylla zahráli fotbalisté Vrchlabí, kteří se díky bouřlivému vstupu do utkání ujali vedení už v 9. minutě, kdy se trefil Mejsnar, po čtvrt hodině a po gólu Finka už hosté vedli o dvě branky. Dílčí a pro další vývoj důležitý úspěch zaznamenali hráči domácího týmu v 28. minutě, kdy Hendrych vstřelil kontaktní branku. Ještě před poločasem, ale dvoubrankový rozdíl ve vedení vrátil Vrchlabí opět Mejsnar. Hosté měli mnoho šancí, do kabin ale odcházeli "jen" za stavu 1:3 Během poločasu se ale role obrátily - z domácích se stal Jekyll a z hostů Hyde. Fotbalisté Bílé Třemešné hráli ve druhé půli důrazněji, což mnohdy donutilo hosty k chybám. Krátce po zahájení druhé půle se Bílá Třemešná dočkala další kontaktní branky - na 2:3 snižoval v 52. minutě opět Hendrych. Branka ještě více nabudila domácí tým, který se nadechoval k velkému obratu. V 77. minutě se o vyrovnání postaral David Kubelka a o dalších zhruba deset minut později dokonal Hendrych nejen svůj hattrick, ale hlavně obrat v zápase.

Po výhře se Bílá Třemešná dostala o skóre před svého soupeře z Vrchlabí na čtvrté místo.