Zdemyslice prohrály i třetí penalty v řadě

69. T. Lang - 72. O. Kiss (p.)
0

Oba týmy jsou nováčky v soutěži, přesto dokáží potrápit každého soupeře. Zdemyslice mají na měli na svém kontě dva body a za dve remízi. Hradec měl body tři. Očekával se bojovný a hlavně vyrovnaný souboj. Výsledek odpovídal přepokladům a skončil remízou.

Bezgólová první půle

V prvním poločase toho k vidění příliš nebylo. Nějaká ta šance se na každé straně zrodila, ale cestu do branky míč nenašel. Do šaten se tak šlo za stavu 0:0.

Konečně góly

I druhá půle byla dlouho vyrovnaná bez větších šancí. Zvrat přišel až v druhé polovině druhého poločasu. V 69. minutě nejprve otevřel skóre zápasu Tomáš Lang. Hosté však našli rychlou odpověd a za tři minuty dokázal vyrovnat Ota Kiss. Oba týmy se snažili strhnout vedení na svou stranu, ale hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Zápas tak skončil remízou a šlo se na penalty.

Počet diváků: 85. Rozhodčí: Komanec Petr - KYSELA Martin (N), KAŠE Jiří (N).