7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2016-2017

--

Vochov již potřetí nasázel soupeři osm gólů

6. J. Fiala - 22. A. Boguševschi , 25. P. Ausberger , 32. P. Kuchař , 34. P. Kuchař (p.) , 53. M. Klement , 68. P. Tlustý (p.) , 72. E. Strejček , 83. K. Elkobrosy (p.)
0

Další osmigólová smršť z kopaček Vochovských. Tentokrát ji schytali domácí Vodní stavby. Vochov se tak stal týmem s největším počtem vstřelených branek a postupně vylepšuje své místo v tabulce.

První poločas

Do první půle vkročili úspěšněji domácí Vodníci. Hned v 6. minutě se prosadil Jan Fiala a umístil míč za záda gólmana Elkobrosyho – 1:0. Hned po inkasovaném gólu však Vochov přebral aktivitu a začal domácí přehrávat. Hosté předvedli několik šancí, první gólově zužitkovali ve 22. minutě, gólem Alexeje Boguševskijeho se srovnal stav na 1:1. Krátce na to zvyšoval Pavel Ausberger a gólová jízda Vochova započala naplno – 1:2. Ve 32. minutě se trefoval Pavel Kuchař a svou střelou nechal gólmana Frýdla bez šancí – 1:3. A druhý gól přidal hned poté – ve 34. minutě se postavil k nařízené penaltě a proměnil – 1:4.

Vodníci byli nuceni aktivně bránit a doplatili na nedovolené zákroky. Červenou kartu za druhé napomenutí dostal Marek Novák a domácí tak hráli od konce první půle v desíti. První poločas se podařilo udržet stav 1:4, Vochovští však šli do šaten s jasným vedením.

Druhý poločas

Čtyři vstřelené branky však Vochovu nestačily. Už ve dvou předchozích zápasech se jim podařilo vstřelit osm branek a gólem Martina Klementa 53. minuty rozjeli gólový stroj i v druhé půli – 1:5.

Následovalo patnáct minut bez vstřeleného gólu, hosté však kontrolovali držení míče více než domácí. Po nedovoleném zákroku ve vápně a nařízené penaltě se postavil k míči vystřídaný Pavel Tlustý a z pozice hrajícího trenéra vstřelil gól – 1:6. Další vstřelenou branku mohli diváci vidět v 72. minutě z kopačky Erika Strejčka1:7. Osmigólovou výhru nakonec domácí dokončili, v 83. minutě se k nařízené penaltě postavil sám gólman Vochova Kamil Elkobrosy a překonal svého protějška v bráně Frýdla – 1:8.

Tím gólový zápis skončil, Vochov znovu předvedl gólovou jízdu a připisuje si tři body. Posunuje se tak na čtvrtou pozici v tabulce a je týmem s největším počtem vstřelených gólů.