2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2016-2017

--

--

Nováček v soutěži Vochov rozstřílel venku Union

0

Vochov po dvou vyrovnaných utkáních, které skončily penaltovým rozstřelem v nedělním utkání vysoko přehrál domácí Union. Střelec Pavel Kuchař předvedl neuvěřitelných pět gólů a pomohl Vochovu vyhrát vysoko 2:8.

Relativně vyrovnaná první půle

Utkání začalo aktivně od samého začátku. Oba týmy se snažily dostat do šancí a bylo k vidění několik střeleckých pokusů. První povedený padl už v 5.minutě z kopačky Pavla Kuchaře. Po kombinační akci poprvé za tento podvečer překonal Karla Jakeše – 0:1. Domácí se ale nenechali brzkým gólem Vochova rozhodit. Aktivita se jim nakrátko vyplatila gólem Karla Knafa 9.minuty, který dal domácím naději na vyrovnaný zápas – 1:1. Hned na to v 10. minutě však Pavel Kuchař utišil oslavy domácích fanoušků. Dalším gólem všem ukázal, že v sobotu měl prostě formu – 1:2.

Hráči Unionu jakoby byli utišeni gólem, který je dostal znovu do jednobrankového manka. Aktivitu přebrali hostující hráči, v 33. minutě zvyšoval Martin Klement na 1:3. Domácím došlo, že Vochov nebude jednoduchý soupeř a do konce poločasu zabrali. Petr Starý dokázal snížit gólem do šaten, v 44. minutě překonal gólmana Vochova Elkobrosyho – 2:3

Střelecká paráda Vochova

Do druhého poločasu nastoupili jednoznačně aktivněji hráči Vochova. Gólové šance jsme mohli vidět na obou stranách, více však z kopaček hostů. Znovu rozvlnil Jakešovu síť až v 58.minutě Erik Strejček a dal Vochovu znovu dvoubrankovou výhodu – 2:4. Union předvedl několik šancí, snahy o vyrovnání ale ukončil v 64. minutě Pavel Ausberger 2:5.

V tu dobu využil snížené aktivity Unionu Pavel Kuchař. Rozjel střeleckou jízdu. V 71. minutě dokončil svůj hattrick – 2:6. Tím ale neskončil. V 77. minutě přidal svůj čtvrtý zářez na brance Jakeše a zvýšil na 2:7. Svoji střeleckou jízdu nakonec zakončil v 80. minutě kdy po kombinační akci zvýšil na 2:8. Skvělý výkon.

Vochov si z hřiště Unionu odváží tři body a obsadil třetí pozici v tabulce. Union prozatím zůstává jediným týmem bez bodů.

TJ Union Plzeň B
TJ Union Plzeň B: V prvním poločase jsme se soupeři dokázali vyrovnat. V druhé půli už nám nestačily síly a bohužel jsme konec utkání nezvládli.

SK Vochov 1930
Sokol Vochov: Předvedli jsme skvělý výkon a odvážíme si zasloužené tři body. Vysoká výhra je zásluhou celého týmu, Pavel Kuchař ale předvedl skvělý výkon.

K. Jakeš [-] - Z. Chmelík [-] , P. Chudý [-] , D. Chlumecký [-] , V. Jíra [-] (46. P. Kutný [-] ) - M. Volf [-] (71. J. Murín [-] ) , L. Londa [-] , M. Vinický [-] , P. Kučera [-] (55. A. Hořánek [-] ) , M. Šimůnek [-] (8. K. Knaf [-] ) - P. Starý [-] (46. M. Seidl [-] )

K. Elkobrosy [-] - P. Tlustý [-] (59. M. Fürbacher [-] ) , P. Ausberger [-] , P. Kuchař [-] , E. Strejček [-] , M. Klement [-] , Z. Klein [-] , D. Vozian [-] , J. Bednář [-] (77. R. Halili [-] ) , J. Dvořák [-] (75. M. Šulaj [-] ) , F. Mayr [-]

Počet diváků: 20. Rozhodčí: Schingler Milan - TEOCHARIS Roman (N), HRUŠKA Roman (N).